Kwintopolis

dołącz do społeczności osób dobrze poinformowanych. O social mediach. O marketingu. O Meta Ads i Linkedin Ads. O AI. Na bieżąco, prosto i w punkt. Sama kwintesencja treści.

Dla kogo?

Kwintopolis to społeczność dedykowana dla osób 35+, które nie wyssały social mediów, marketingu i rewolucji AI z mlekiem matki. Tam drukowanymi literami i prostym językiem będę tłumaczyć największe zmiany i nowości z mediów społecznościowych, marketingu i AI.

Korzyści
co ci da dołączenie do społeczności?

1

Dostaniesz przewodnika po świecie marketingu, który mówi w Twoim języku czasem o trudnej materii

2

Każdego miesiąca otrzymasz min. 30 newsów z social mediów (Facebook, Instagram, Linkedin), ale z autorskim komentarzem. I bez propagandy twórców platform

3

Poznasz ekspertów marketingu: LIVE z zaproszonym gościem - raz w miesiącu

4

Dołączysz do grupy na Facebooku, gdzie będziesz mogła/mógł zapytać o bieżące problemy

5

Będziesz mogła/mógł dołączyć do AMA (ask me anything) - dwa razy w miesiącu odpowiem na Wasze pytania

6

Jeśli nie masz czasu śledzić nowości w grupie na Facebooku - podsumowanie raz na 2 tygodniu w formie newslettera, czyli Kwintolettera, trafi prosto na Twojego maila

7

Przetestujemy wiele narzędzi marketingowych i AI

8

Gwarancja treści z najlepszych źródeł i od najbardziej rzetelnych twórców


Social proof
opinie klientów

Średnia ocena moich szkoleń to 4,9 / 5

Kim jestem?

Marcin Kwintkiewicz


Pracę magisterską - jako przyszły nauczyciel łaciny w liceum - pisałem o Aleksandrze Wielkim, ale potem życie szybko przeniosło mnie do rzeczywistości.

Przez 10 lat byłem dziennikarzem "Gazety Wyborczej", przez kolejne 10 odpowiadałem za komunikację i social media w instytucjach publicznych: Urzędzie Miasta Łodzi, Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

Choć solopreneur’em jestem od 2016 roku, to etat rzuciłem dopiero w środku pandemii. Moja jednoosobowa agencja marketingowa Kwintesencja szkoliła i nadal obsługuje firmy w obszarze pozyskiwania klientów, zwiększania sprzedaży czy budowania wizerunku poprzez media społecznościowe. Specjalizuje się w środowisku Mety (Facebook, Instagram, Meta Ads), Linkedin (także Linkedin Ads) oraz wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w biznesie.

Jestem też absolwentem marketingu internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Połączenie praktyki i przygotowania pedagogicznego pozwala mi na uczenie studentów, menedżerów oświaty czy samorządowców - m.in. UŁ, SAN, Instytucie Heweliusza czy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Prywatnie jestem fan biegania, canicrossu, nowoczesnych technologii i AI. Książki nadal wolę czytać w wersjach papierowych.

Gwarancja (okres próbny)

Nie kupujesz kota w worku - masz okres próbny, który pozwoli Ci zorientować się, czy społeczność Kwintopolis jest dla Ciebie.

Subskrybcja roczna

Jeśli wykupisz dostęp na cały rok z góry (dostaniesz 2 miesiące gratis), ale także 7-dniowy okres próbny, po którym system pobierze abonament.

Subskrybcja miesięczna

W przypadku zakupu subskrypcji miesięcznej - dopiero po 3 dniach naliczy się pierwsza opłata.

Dołącz do Kwintopolis

Na bieżąco, prosto i w punkt. Sama kwintesencja treści.

Subskrybcja roczna

PLN490/ rocznie

Mam też abonament roczny w cenie 490 zł brutto, w którym dostaniesz dodatkowe 2 miesiące bezpłatnie.

I dodatkowo 7 dni na poczytanie pierwszych materiałów, które już są dostępne. Także to nie będzie dla Ciebie randka w ciemno.


    Podane ceny są cenami brutto. W dowolnej chwili możesz też przerwać abonament, jeśli nie spełni on Twoich oczekiwań. Masz na to 14 dni.