00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Zapisz się

  Co nowego na linkedin trzeba znać?


  • Jak nie przegapić aktualności od ulubionego autora?
  • Jak włączyć ciemny tryb?
  • Jak komentować, jak wysyłać newsletter czy zbierać formularze potencjalnych klientów, jako strona firmowa?
  • Plusy i minusy włączenia trybu twórcy - m.in. link do www
  • Premiera przedsprzedaży kursu i aplikacji Kwintesencja "Odważ się być marką osobistą na linkedin". Specjalna cena tylko dla uczestników webinaru!

  Kim jestem?


  Pomagam markom (osobistym, małym i średnim przedsiębiorcom oraz instytucjom) prowadzić skuteczną komunikację w mediach społecznościowych. Jestem zewnętrznym działem marketingu, public relations, social media oraz media relations. Takim wirtualnym rzecznikiem Twojej marki. Po to stworzyłem Kwintesencję.

  Jestem wykładowcą akademickim, fanem social mediów, komunikacji kryzysowej i budowania wizerunku. Amatorsko biegam, uwielbiam nowinki technologiczne. Tylko książki nadal czytam w papierze.

  Przykładowe video

  Jesteś zainteresowany? Zapisz się!

  Co mówią moi studenci?

  • Marta Brzósko-Rozpędzka
   Szkolenie z Marcinem to wspaniałe źródło pomysłów i inspiracji. Nawet największy laik w zakresie social mediów z pewnością z niego skorzysta i przekona się o potrzebie i skuteczności działań w sieci. Zdecydowanie polecam Marcina w zakresie konsultacji indywidualnych oraz szkoleń dla całych zespołów.
   Marta Brzósko-Rozpędzka
   Sales Manager w Magit
  • Aneta Siwarga
   Co tu dużo pisać- po prostu szkolenie konkretne, praktyczne, profesjonalne, do tego w życzliwej atmosferze. Cała moja załoga wyszła z gotowymi narzędziami w ręku, teraz tylko działać.
   Aneta Siwarga
   CEO w Triplex
  • Paula Stępień - Roy Chowdhury
   Marcin to prawdziwy Yoda marketingu. Nie tylko wie o czym mówi, ale również przekazuje informacje w taki sposób, ze nie usypia swoich słuchaczy. Szybko, sprawnie i na temat.
   Paula Stępień - Roy Chowdhury
   British International School of University of Lodz
  • Jarosław Chęciński
   Marcin to jeden z najlepszych magików od organicznej komunikacji w mediach społecznościowych, jakich znam. Facebook, LinkedIn nie mają przed nim żadnych tajemnic.
   Jarosław Chęciński
   Ekspert ds. marketingu online
  • Robert Fintak
   Każda osoba zarządzająca potrzebuje w swoim zespole osoby kipiącej pomysłami, twórczej i elokwentnej, inspirującej i dostrzegającej możliwości zanim staną się one oczywistościami. Marcina polecam z całą odpowiedzialnością.
   Robert Fintak
   Przedsiębiorca, twórca Terra Hexen
  • Maciej Kokotek
   Otwartość i profesjonalizm, empatia i kreatywność, umiejętność słuchania i zdolność do wyciągania właściwych wniosków to tylko niektóre cechy, którymi Marcin zjednał serca naszego zespołu, sprawiając, że podróż przez zawiłości FB, Instama, LinkedIn stała się prawdziwą przyjemnością".
   Maciej Kokotek
   Wiceprezes Łódzki Dom Biznesu
  • Tomasz Patora
   Kompetencja, bystrość umysłu, dogłębna znajomość łódzkiej rzeczywistości gospodarczej, politycznej i społecznej oraz pęczniejący latami zasób kontaktów z ludźmi posiadającymi moc sprawczą - to powody, dla których Marcin jest osobą niezastąpioną. Szczególnie dla tych, którzy zaskoczeni własną bezsilnością bezskutecznie pukają do drzwi.
   Tomasz Patora
   Dziennikarz TVN
  • Anna Bednarek
   Prawdziwy social media ninja, a przy tym fantastyczny człowiek. Niebanalna osobowość, otwarty umysł i profesjonalizm w każdym calu. Rozumie potrzeby klienta, jest komunikatywny, pracowity i rzetelny. Współpraca z nim to duża przyjemność.
   Anna Bednarek
   Dyrektor ds. marketingu i komunikacji w MCKB
  • Dorota Wodnicka
   Jestem po szkoleniu organizowanym przez Kwintesencję. Dużo wiedzy, ciekawostek, przydatnych narzędzi. Gdybym chciała sama tego szukać, zajęłoby mi to wieki. Polecam!
   Dorota Wodnicka
   Przedsiębiorca
  • Piotr Nowakowski
   Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie prowadzone przez Marcina. Wysoki poziom merytoryczny, świetny kontakt z uczestnikami i bardzo przystępny sposób przekazywania wiedzy. Nic dodać, nic ująć.
   Piotr Nowakowski
   Przedsiębiorca
  • Martyna Popiołek-Dębska
   Gorąco polecam! Bardzo duża wiedza, otwartość i doświadczenie i chęć dzielenia się nimi. 2 dniowe szkolenie z FB dało mi więcej niż przeczytane książki, webinary i inne treści. Na pewno wrócę na kolejne szkolenia!
   Martyna Popiołek-Dębska
   Radca prawny

  Zapisz się na bezpłatny live