Szkolenie Linkedin 17.08.2023 r.

Odważ się być marką osobistą na Linkedin

Szkolenie na żywo w Hello Business Concept w Łodzi w godz. 9-16 (4 x 1,5h). Tylko 5 miejsc!

 

Dla kogo?

Nauczę Ciebie lub Twój zespół, jak skutecznie korzystać z linkedin.
Moje szkolenie jest ...

Co będziemy robić?

Profil osobisty i firmowy

krok po kroku

Jak działa linkedin i co na nim działa?

najlepsze praktyki, najważniejsze nowości

Framework

czyli zbudujemy Twój plan komunikacji i poznasz narzędzia AI

Narzędziownik

aplikacje, z których sam korzystam
 

Korzyści po szkoleniu?

1

Twój profil i strona firmowa będą mieć najwyższy poziom. Dla klientów. Ale także dla algorytmów linkedin: zyskasz lepszą widoczność treści.


2

Zrozumiesz jakie treści i formaty działają, a jakich unikać. Pokażę Ci za co można dostać bana, a za co lepsze zasięgi


3

Dowiesz się, jak stworzyć kręgosłup komunikacji na linkedin. Dostaniesz gotową ściągę z tematami, które działają


4

Podzielę się z Tobą wszystkimi narzędziami, z jakich korzystam w pracy social media managera. Przydadzą się nie tylko na linkedin.

Nie zwlekaj. Ruszamy za...

00

dni


00

godzin


00

minut


00

sekund


Co mówią moi kursanci?

Średnia ocena moich szkoleń to 4,9 / 5

easylove

👉Poznaj opinie moich klientów👈

Martyna Popiołek - Dębska

Gorąco polecam! Bardzo duża wiedza, otwartość i doświadczenie i chęć dzielenia się nimi. 2 dniowe szkolenie z FB dało mi więcej niż przeczytane książki, webinary i inne treści. Na pewno wrócę na kolejne szkolenia!

Marta Libiszowska

Dzięki za świetne szkolenie! Już wprowadzam wiedzę w życie na stronie Fundacja Dom w Łodzi. W najbliższy piątek będzie pierwszy lajw 😉 ale się cieszę! Bardzo dziękuję!!!!

Katarzyna Pilarska

Profesjonalnie, efektywnie i bardzo sympatycznie. Szkolenie to strzał w dziesiątkę !!! POLECAM

Kasia Drobińska

Szczerze polecam szkolenia Kwintesencja. Merytorycznie i dużo praktycznych informacji. I o to właśnie chodzi 🙂 Dodatkowo super atmosfera i otwartość ze strony Marcina. Już czekam na kolejne szkolenie z Facebook 2.0!

Robert Blesiński

Pierwsze i na pewno nie ostatnie szkolenie realizowane przez Kwintesencja oceniam bardzo wysoko. Profesjonalizm, zaangażowanie prowadzącego Marcin Kwintkiewicz - naprawdę warto. ⭐️⭐️⭐️⭐️

Piotr Nowakowski

Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie prowadzone przez Marcina. Wysoki poziom merytoryczny, świetny kontakt z uczestnikami i bardzo przystępny sposób przekazywania wiedzy. Nic dodać, nic ująć. Z niecierpliwością czekam na kolejne szkolenie! Kwintesencja 👍

Dorota Wodnicka

Jestem po szkoleniu organizowanym przez Kwintesencja. Dużo wiedzy, ciekawostek, przydatnych narzędzi. Gdybym chciała sama tego szukać, zajęłoby mi to wieki. Polecam!

Kamila Fil

Brałam udział w szkoleniu i była to czysta przyjemność 😄❤ duża dawka wiedzy i doświadczenia, którą Prowadzący bardzo chętnie i otwarcie się dzieli 😊 Polecam serdecznie

Krzysztof Kowalewicz

Wysoki poziom wiedzy na bieżąco poszerzanej przez prowadzącego. Bardzo dobry kontakt, wyczerpujące odpowiedzi na pytania i profesjonalne nauczanie na odległość w dobrej technicznie jakości. Do tego w pakiecie nagrania ze szkoleń i bardzo pomocny dodatkowy materiał szkoleniowy. Polecam. Po tym szkoleniu Facebook już nie jest taki sam.

Malwa Kroll

Skończyłam właśnie szkolenie Facebook 1.0, prowadzone przez Marcin Kwintkiewicz aka Kwintesencja 😎 Znając Marcina 🙃 domyślałam się, że będzie ono merytoryczne, rzeczowe i z dużą dawką tricków i lifehacków, ale nie sądziłam, że będę się na nim również tak dobrze bawiła 😂🤣 Z dawką dobrego humoru człowiek od razu lepiej przyswaja wiedzę, dziękuję Marcin ❤ i czekam na więcej 🤩

Katarzyna Krawczyk

Doskonałe, przejrzyste szkolenie z SM. Z ciemność widzę,ciemność zrobiła się jasność. Polecam!

Katarzyna Ulanska

Rewelacyjne szkolenie!! Gorąco polecam 🙂 Czarna magia fb, Ig okazuje się nie taka czarna 🤣 Wielkie dzięki Kwinto!!

Edyta Adamczyk-Holak

POLECAM W 100%Szkolenie otworzyło mi oczy na różne techniki posługiwania się smartfonem i wykorzystania go do generowania własnych reklam. Pokazało jak wykorzystać media społecznościowe do pracy z klientami. Przeprowadzone przystępnym i prostym językiem nawet taka Pani od cyferek jak ja 😉 może wykorzystać telefon nie tylko do rozmowy i odbierania maili.😂🤣Pozdrawiam i dziękuję.😍

Magiczne pierniki

Gorąco polecam szkolenie z social media!! Ogromna dawka wiedzy, podana w bardzo przystępny sposób. REWELACJA!

Grzegorz Michałowski

Pamiętam taki mecz Widzewa, w latach dziewięćdziesiątych. Siedzimy za bramką, akurat na murawie nic się nie działo, któryś z kolegów fotoreporterów rzuca, że X uczy fotografii w prywatnej szkole. Słychać pomruki dezaprobaty, a ja się bardzo ucieszyłem, co zakomunikowałem kolegom, dodając: To świetna wiadomość, nie będzie konkurencji. W zasadzie, jako były uczestnik, powinienem też odradzić szkolenie u Marcina - po co tylu ma wiedzieć tak wiele :)

Aneta Siwarga

Co tu dużo pisać- po prostu szkolenie konkretne, praktyczne, profesjonalne, do tego w życzliwej atmosferze. Cała moja załoga wyszła z gotowymi narzędziami w ręku, teraz tylko działać.

Ilona Byra

Praktyczne, warsztatowe, otwierające głowę, dostarczające nowe narzędzia. Warto, warto, warto czerpać wiedzę od Marcina🙂

Marta Brzósko-Rozpędzka

Szkolenie z Marcinem to wspaniałe źródło pomysłów i inspiracji. Nawet największy laik w zakresie social mediów z pewnością z niego skorzysta i przekona się o potrzebie i skuteczności działań w sieci. Zdecydowanie polecam Marcina w zakresie konsultacji indywidualnych oraz szkoleń dla całych zespołów.

Jakub Wiewiórski

Niezawodność. Kreatywność. Otwartość na podejmowanie działań pod presją czasu. Takim znałem Marcina, jako dziennikarza, takim jest również w zakresie obsługi SM lub znajdowania adekwatnych narządzi online, o czym miałem okazję przekonać się przy organizacji dwóch ostatnich edycji Festiwalu Mediów Człowiek w Zagrożeniu w 2020 i 2021 roku. Znakomity kontakt, wysoki profesjonalizm

Paula Stępień - Roy Chowdhury

Marcin to prawdziwy Yoda marketingu. Nie tylko wie o czym mówi, ale również przekazuje informacje w taki sposób, ze nie usypia swoich słuchaczy. Szybko, sprawnie i na temat.Dziękuję za fantastyczna współpracę i mam nadzieje, ze jeszcze się kiedyś spotkamy.

Anna Bednarek

Prawdziwy social media ninja, a przy tym fantastyczny człowiek. Niebanalna osobowość, otwarty umysł i profesjonalizm w każdym calu. Marcin poradzi sobie z każdym zawodowym wyzwaniem. Rozumie potrzeby klienta, jest komunikatywny, pracowity i rzetelny. Współpraca z nim to duża przyjemność.

Sylwia Bartosik

Miałam przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez P. Marcina, dotyczącym obsługi i wykorzystania potencjału social mediów. Sedno merytoryki i maksimum praktyczności podane w zrozumialej i przyjemnej formie- tak mogłabym je podsumować. Zdecydowanie polecam!

Marcin Młynarczyk

Kawał fachury z Marcina ! Ukończyłem onlin-owe szkolenie z #sm i jestem bardzo usatysfakcjonowany i zadowolony z poziomu, który Marcin zaserwował :) Brawo! Tak 3mać!

Mateusz Świąder

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Marcina z tematu social media. Marcin z pełnym zaangażowaniem i co najważniejsze ogromnym doświadczeniem przeprowadził mnie przez arkana social media. Dzięki bardzo praktycznemu podejściu do tematu i nowości, czuję się mocno zachęcony do działania i wprowadzania zmian w moich kompetencjach. Szczerze polecam Marcina jako świetnego, merytorycznie przygotowanego specjalistę w obszarze social media. Bardzo dziękuję za dotychczasowa współpracę i liczę na więcej.

Katarzyna Tokarska

Morze wiedzy i potrzeba zadośćuczynienia wszystkim pytaniom i wątpliwościom uczestnika szkoleń to wyróżniki Marcina. Jak już wpadniesz do Marcina z dołem niewiedzy, to nie wypuści Cię dopóki go nie zasypie i to z kompetentną górką.

Tomasz Patora

TVN

Kompetencja, bystrość umysłu, dogłębna znajomość łódzkiej rzeczywistości gospodarczej, politycznej i społecznej oraz pęczniejący latami zasób kontaktów z ludźmi posiadającymi moc sprawczą - to powody, dla których Marcin jest osobą niezastąpioną. Szczególnie dla tych, którzy zaskoczeni własną bezsilnością bezskutecznie pukają do drzwi.

Maciej Kokotek

Łódzki Dom Biznesu

Otwartość i profesjonalizm, empatia i kreatywność, umiejętność słuchania i zdolność do wyciągania właściwych wniosków to tylko niektóre cechy, którymi Marcin zjednał serca naszego zespołu, sprawiając, że podróż przez zawiłości FB, Instagrama, LinkedIn stała się prawdziwą przyjemnością".

Robert Fintak

Terra Hexen

Każda osoba zarządzająca potrzebuje w swoim zespole osoby kipiącej pomysłami, twórczej i elokwentnej, inspirującej i dostrzegającej możliwości zanim staną się one oczywistościami. Marcina polecam z całą odpowiedzialnością

Jarosław Chęciński

ekspert marketingu

Marcin to jeden z najlepszych magików od organicznej komunikacji w mediach społecznościowych, jakich znam. Facebook, LinkedIn nie mają przed nim żadnych tajemnic

Kim jestem?

Marcin Kwintkiewicz


Cześć, nazywam się Marcin Kwintkiewicz. Nauczę Ciebie lub Twój zespół, jak skutecznie komunikować się w mediach społecznościowych.

Przez 10 lat byłem dziennikarzem "Gazety Wyborczej", przez kolejne 10 odpowiadałem za komunikację w instytucjach publicznych: Urzędzie Miasta Łodzi, Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego.

Prowadzę też zajęcia na Uniwersytecie Łódzkim i Społecznej Akademii Nauk – uczę studentów budowania marki, komunikacji kryzysowej, PR oraz współczesnych mediów. Z kolei w Instytucie Heweliusza przybliżam samorządowcom rolę mediów społecznościowych i uczę, jak je skutecznie wykorzystywać.

Mediami społecznościowymi zajmuję się od ponad 10 lat. Mam na swoim koncie pojedyncze posty mające milionowe zasięgi. Ustawiam w firmach procesy wizerunkowe i sprzedażowe z wykorzystaniem działań organicznych i płatnych na facebooku, instagramie i linkedIn. Podzielę się z Tobą wiedzą, jaką zdobyłem przez lata.

Amatorsko biegam, uwielbiam nowinki technologiczne. Tylko książki nadal czytam w papierze.

Zapisz się!

Szkolenie odbędzie się 17/08/2023 r.
Koszt szkolenia 900 PLN netto

Zapoznaj się z Polityką prywatności oraz Regulaminem